Не раджу замовляти у цього продавця. Передзвонили на наступний день, обіцяли відправити ще через день, потім проходять дні, з'ясовується що у них товар не працює (він був останній) і що можуть мені зробити інший товар, але не те що я замовляв, пояснити що саме мені відправлять (які будуть характеристики) не можуть, хоча на сайті товар був в наявності. Продавець не ввічливий, перебиває. Марно витрачений час та нерви.